Przytulne i komfortowe pokoje

Willa Lawenda od środka

Butikowe apartamenty

W Lawendzie znajduje się 11 apartamentów, w sumie 32 miejsca noclegowe.

Każdy apartament ma własną łazienkę wyposażoną w prysznic i suszarkę.

Nie ma dwóch identycznych apartamentów, chociaż we wszystkich dominują jasne kolory ścian i zasłony w odcieniu naturalnego lnu. Drewniane meble i dębowa podłoga dodają wnętrzom przytulności, a hotelowe łóżka zapewniają komfortowe spanie.

Każdy apartament posiada aneks kuchenny z pięknymi drewnianymi szafkami, pojemną lodówką, płytą grzewczą, mikrofalą, czajnikiem, ekspresem do kawy i niezbędnymi akcesoriami kuchennymi. Stylowa porcelana dopełnia całości.

Apartament 4-osobowy z dwiema sypialniami (Nr 6 i 11)

Mamy dwa przestronne apartamenty z dwiema oddzielnymi sypialniami i łazienkami.

Jeden z nich znajduje się na I piętrze i posiada balkon oraz trzecie pomieszczenie będące kuchnią i jadalnią.

Drugi apartament jest na II piętrze, sypialnie rozdzielone są suwanymi drzwiami, a jedna z nich połączona jest z jadalnią i aneksem kuchennym.

Apartament ma dwie łazienki, a jego wystrój urozmaica drewniana konstrukcja belkowa. Sypialnie w obu apartamentach mają wygodne hotelowe łóżka w wymiarach 160×200 cm.

Apartament 4-osobowy z rozkładaną sofą (Nr 3, 4, 10)

W Lawendzie mamy 3 takie apartamenty.

Dwa z nich znajdują się na parterze i sąsiadują ze sobą. W każdym z nich stoi łóżko małżeńskie 160×200 cm, wygodna rozkładana sofa z grubym materacem 160x195x14 cm, która w ciągu dnia stanowi miejsce do wypoczynku, a na noc zamienia się w łóżko. Jest również aneks kuchenny, łazienka i urocza weranda z ławą, stołem i krzesłami.

Trzeci apartament znajduje się na II piętrze i posiada balkon oraz jedną oddzielną sypialnię z małżeńskim łóżkiem 160×200 cm. W drugim pomieszczeniu jest aneks kuchenny, jadalnia i rozkładana sofa.

 

Apartament 2-osobowy z tarasem
(Nr 7 i 8)

Dwa apartamenty dwuosobowe z pięknymi tarasami od strony ogrodu znajdują się na Ip i sąsiadują ze sobą.

Jeśli zarezerwujecie oba, możecie je połączyć tarasem, który stanie się wspólną częścią wypoczynkową. W apartamentach stoją wygodne łóżka małżeńskie 160×200 cm. Posiadają aneksy kuchenne, stoły z krzesłami w części jadalnej i łazienki.

Apartament 2-osobowy
(Nr 1, 2, 5 i 9)

Dwa z tych apartamentów znajdują się na parterze budynku, jeden na Ip i jeden na IIp. Trzy z nich są przestronne, mają małżeńskie łóżka 160×200 cm, aneksy kuchenne i łazienki.

Ten z IIp jest co prawda najmniejszy, ale za to ma największą, wygodną łazienkę i łóżko ustawione w uroczej wnęce opasanej konstrukcją z drewnianych belek.